KAFKASSAM – Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Küresel ölçekte Türk siyaseti

Küresel ölçekte Türk siyaseti

Kafkassam Editör Kafkassam Editör - - 8 dk okuma süresi
411 0

Daha önce ne demiştik? Dünyaya hükmetmek isteyen iki ana blok var, Anglo Sakson ve Tötonlar. Türkiye’de siyaset yapmak; iktidar veya muhalefet partisi olabilmek için bu iki güçten birinden dolaylı veya direk destek almak zorundasın aksi taktirde ne muhalefet ne de iktidar olabilme şansınız yok, demiş, bu konuyu kitaptada uzun uzun anlatmıştım…
Küresel ölçekte bugünkü Türk Siyasetini değerlendirecek olursak karşımıza şöyle bir tablo çıkıyor;
Anglo Sakson blok; yani İngiltere-İsrail-Rothsçhild, bunların yan oluşumları Masonlar, Kuru Kafa Cemiyeti Örgütü, CİA, BM, Trileteral, Bilderberg gibi bir çok yapı…
Tötonlar; Almanya-Vatikan-Rockefeller bunların yan oluşumları Vatikan’la yeni ittifak kuran Tapınak Şövalyeleri, Hospitalye Şövalyeleri ve irili ufaklı bir kaç örgüt daha… Rusya daha sonra bu bloka dahil olacak…
Geçmiş dönemleri geçip direk bugünü konuşalım. Anglo Sakson blok Türk siyasetinde şu an etkin olduğu tek bir parti var oda AK Parti. AK Parti kuruluşunda Anglo Sakson daha sonra Tötonlar(FETÖ) ve bugün Anglo Sakson blokla beraber hareket ediyor.
Ak Parti iktidara gelirken Amerikan Yahudi lobilerinin desteğini alarak iktidar oldu. Lobinin arkasında Rockefeller vardı. Ak Parti’nin iktidar olmasıyla birlikte Türkiye’de bazı değişiklikler olmaya başlamıştı. Sanki daha iyiye gidiyor idik! Yollar, okullar hasteneler, köprüler yapılıyordu. Ekonomi hızla büyüyor toplum 2001 krizini acısını çıkartıyordu, ta ki! 2010 yılına kadar! 2010 yılında bir şeyler ters gitmeye başladı! Ekonomi durağanlaştı, devlet içinde hareketlenmeler baş gösterdi! Neler oluyordu? Bunu anlatabilecek cesur bir adam olmayacak mıydı? Muhakkak vardı! Ak Parti’nin töton blokla iş tuttuğu 9 yıl boyunca ülke istikrarlı bir şekilde büyümüştü. Tabii ki ülkeyi büyütürken töton blokun istekleride olmuyor değil idi! Bunlardan ilki “İkiz yasalar” olarak bilinen düzenlemelerdi!
Neydi o maddeler!
İkiz yasalarla ilgili iki madde!
“1. Bütün halklar kendi kaderlerini tayin hakkına sahiptir. Bu hak vasıtasıyla halklar kendi siyasal statülerini serbestçe tayin edebilir ve ekonomik, sosyal ve siyasal gelişmelerini serbestçe sürdürebilirler.
2. Bütün halklar, doğal kaynakları ve zenginlikleri üzerinde kendi yararına serbestçe tasarrufta bulunabilir. Bir halk sahip olduğu maddi kaynaklardan hiçbir koşulda yoksun bırakılamaz.”
Aman Allah’ım! Bu da ne! Bu yasalar resmen Türk Devletini paramparça edecek yasalardı! Buna nasıl göz yumulurdu! Bu maddelerin aynısı ama aynısı SEVR maddelerinin içinde vardı!
Peki sadece bu muydu?
Türkiye’deki Azınlık Cemaat Vakıfları Temsilicisi Laki Vingas, “Azınlık mallarının iadesi kararı, cemaatlerin Türkiye’de rahat ve huzur içinde yaşamaları için bir teminattır”… “Yahu bu SEVR’de Osmanlıya dayatılan meddelerden biri değil miydi? Evet bu oydu! Peki bunu hiçbir vatan evladı görmedimi! 7/24 azından salyalar akıtarak yalamalık yapanlar bunada mı bir şey demediler? Diyemezler!
Peki, Güneydoğumuz da bulunan yer altı madenlerinin araştırma ve işletme izni Rothsçhild’e neden verildi? Türk Devleti intihar mı ediyordu?
Her şey 2013 Mayıs ayında başladı. Erdoğan ve beraberindeki heyet Amerika’da bir dizi görüşme gerçekleştirmiş, görüşmeler sonucunda ipler kopmuştu.
O günkü Amerikan yönetimi hangi klikten idi?
Obamalı Amerikan yönetimi Töton blok yani Vatikan ve Almanya ile yani Rockefeller ve Papa ile aynı ekipteydi. Obama bu yüzden İran’a destek veriyordu. Çünkü İran’daki Pers klikleriyle Vatikan anlaşmalı idi. Bu anlaşma 640’lı yıllarda gerçekleşmişti. Hükümet töton grubuyla büyük bir savaşın içine girdi. Bu savaşın topluma yansıması 17-25 Aralık, MİT tırları olayı ve 15 Temmuz bu savaşın toplum tarafından etkili şekilde hissedildiği operasyonlardı. FETÖ kimin köpeği idi? Vatikan’nın, Almanya’nın Rockefeller’in!
15 Temmuz başarısız olunca töton blok mağlup oldu. Fakat, hükümetin kapısını be kez “Anglo Sakson” blok çaldı…
Rothsçhild elinde bir anayasayla hükümetin kapısını çaldı! Ya bu anayasayı kabul et! Ya da bende sana karşı saldırıya geçer sizi bitiririz! Dedi…
Hükümet düşundü! Düşündü! “Tötonlar bu toprakları parçalamak istiyor! Ama Anglo Saksonlar, bak ne güzel bize İmparatorluk vaat ediyorlar. Eski Osmanlı olacağız. Topraklarımızı büyüteceğiz. Hadi atlayalım şunun üzerine!” mi dedi sanıyorsun sen! Bu ülke senin yalamalığınla teslim mi olacak! Biz Türkler onun bunun Köpeğimi olacağız sanıyorsun!
Olmayacağız!
Dünyayı iki ana eksende yöneten Töton ve Anglo Saksonlar 15 Temmuz da bize bir oyun oynadılar. Darbe teşebbüsünün bastırılacağı biliniyordu. Çünkü FETÖ’nün gücü askeri değil! Siyasi darbe yapabilirdi! Bunu gören iki blok anlaşma yapıp FETÖ’yü üzerimize saldı. Buradaki amaç tötonlarla olan ilişkimizi kesip bize imparatorluk vaat eden Rothsçhild’le anlaştırmaktı. Planın sahibi Rothsçhild ve Rockefeller idi. SEVR’de de bize imparatorluk vadetmişler fakat, topraklarımızı paramparça yapmak istemişlerdi. Biz ise onların planlarını kursaklarında bırakmıştık! Yine bırakacağız! İçimizde ne kadar kahpe olsada biz boynumuza geçirilmek istenen ilmikle düşmanı dar ağacında sallandıracağız! Bunu yaparken senin o kokuşmuş! Pisliğe bürünmüş ideolojilerini de yerin dibine gömeceğiz!
Bugünkü düzlemde Anglo Sakson blokun tek temsilcisi AK Parti… CHP, HDP, İYİ Parti, Saadet gibi irili ufaklı partiler dolaylı veya direk Tötonlara yakın partiler. Vatan Partisi’de şu an Rusya üzerinden Anglo Saksonlara yakın…
Çok uzadı sonuca geliyorum…
Getirilmek istenen sistemi ilk günden itibaren emperyalist dayatma olarak okudum, yazdım. Eğer ki Devlet Bahçeli Erdoğan’ın yanına yanaşmasaydı aynı sistem AKP-HDP ittifakı ile getirilmek istenecekti. Bu konuyla ilgili Youtubede videomuz var. Sonuç olarak bugün Anglo Sakson Blokta Erdoğan’ı istemiyor onların hedefi Damatı lider yapmak…
Biz ise kısa vade de Tötonlarla bir olup Anglo Saksonları bu topraklardan göndermeyi istiyoruz. Ekonominin kötü gidişhatina müdahale edilmemesinin sebebinide bu yönde okuyabiliriz. Bahçeli burada insiyatif alarak önden hamle yaptı… yani Bahçeli’nin geçmişte söylediği sözler hala geçerli…
–Talha Aytekin–

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir