KAFKASSAM – Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Giresun Üniversitesinde VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu

Giresun Üniversitesinde VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu

Kafkassam Editör Kafkassam Editör - - 4 dk okuma süresi
266 0

VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu’nun Değerli Katılımcıları;

Sizleri 19-20 Ekim 2017 tarihleri arasında Giresun Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu’nda; nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamak, disiplinler arası çalışma ortamı oluşturmak hedeflenmektedir. Giresun Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlemiş olduğumuz VI. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu devamında gerçekleştireceğimiz bu sempozyum özellikle sosyal bilimlerin her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişmeler ile ilgili bir çalışma ortamı oluşturmayı önemsemektedir. Dünyanın dört bir yanından gelecek katılımcıların akademik bilgilerini paylaşmalarının, her bir katılımcının kişisel gelişimine katkı sağlayacağı inancındayız. Bu bağlamda araştırmacıların hazırladıkları sunum ve bildirilerle akademik alanda kendilerini ifade edebilme fırsatı elde edecekleri ve her yıl geleneksel olarak yapılması planlanan “VII. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu”nu düzenlemekten ve siz değerli katılımcıları üniversitemizde ağırlamaktan onur duyacağız. Sizleri sosyal bilimler alanında değişimleri, dönüşümleri, ilerlemeleri ve yenilikleri paylaşmak üzere Giresun Üniversitesi’ne ve Giresun’a davet ediyoruz.

Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Tüm katılımcıların kendilerine önemli kazanımlar elde edeceği bir sempozyum olması dileğiyle…

Not: Belirlenen sempozyum konuları haricinde diğer alternatif konular da sempozyum kapsamında değerlendirilecektir.

Kongre Tarihi ve Yeri: 19-20 Ekim 2017-GİRESUN

Gezi: 21 Ekim 2017

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç: 02.05.2017

Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 15.05.2017

Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 12.06.2017-16.06.2017

Kongre Tam Metin Gönderimi : 02.10.2017

Kongre E-Kitap : 30.10.2017

Basılı Kitap : Aralık 2017

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir