KAFKASSAM – Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Erdoğanın diger özelliği şu ki, teröristleri destekleyici kuvvetlerin üzerine gidiyor”

Erdoğanın diger özelliği şu ki, teröristleri destekleyici kuvvetlerin üzerine gidiyor”

Kafkassam Editör Kafkassam Editör - - 2 dk okuma süresi
188 0

Türkiye seçimlerinde Recep Tayyib Erdoğanın zafer kazanması şüphesizdi. Aqil Acalov

Bu sözleri Avrasya Kombat Ciu-Jitsu Federasyonunun başkanı Aqil Acalov Türkiyede baş tutan seçimlere yönelik bir takım açıklamalarda bulundu.
“Erdoğan tam zamanında Türkiyeyi değişti. Ülkenin ekonomi ve siyasi gücü artdı artık Türkiye uluslararası arenada söz sahibine çevrilmiş durumda. Türkiye artık bundan sonra yeni gelişme üzerinden devam edecek.
Özellikle, terör meselesi çözüm bulma noktasındadır. Neredeyse bütün teröristlerin yuvaları yok edilmiş durumda. Esas organizatörler tutuklandı ya da öldürüldü hemde Erdoğan’ın bir başka özelliği de teröristleri destekleyen güçleri bitirmek yönünde ilerliyor . Terrörün arkasında kimlerin durduğunu dünyaya ilan ediyor. Erdoğan açık fikirli bir politikacı insanlar bunu görüyor ve liderlerini seviyorlar. ”
A.Acalov Erdoğanın hakimyeti devrinde iki kardeş ülkə arasında ilişkilerin gelişimindende bahs etdi.

“Erdoğanın hakimyeti devrinde Azerbaycan ve Türkiye ilişkileri zamanında tüm alanlar değişti. İki kardeş ülkenin ortak işbirliyi sayesinde bölgesel çerçeve içinde projeler imzalandı. BTQ demiryolu hattının,TAP-ın kullanıma buna verilmesi örnek olabilir. Bu gün iki kardeş ülke Avropanın enerji güvenliğinde de önemli bir rol oynamaktadır. Gelecekte de büyümeye devam edecek “.
ARZU Bayramova kafkassam bakü

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir