Çeçenya ve Dağıstan’dan binlerce Müslüman hacca gidecek

Kərim Əsgəri: Xarici təhlükəni görən İran daxildə basqıları artırıb

ABD başkanlık seçimleri 2020 De

DİNİ DEĞERLERİ KULLANARAK DEVLETE YÖNELİK KALKIŞMALAR

Vizyon Üniversitesinde Pisikoloji günleri

Gündem 27 Mart 2019
342

ULUSLARARASI VİZYON ÜNİVERSİTESİNDE UZMAN KLİNİK PSİKOLOG EDA MALKAV KONFERANSLARI GERÇEKLEŞTİ

25 ve 26 Mart tarihlerinde Kuzey Makedonya’nın Gostivar kentinde faaliyet gösteren Uluslararası Vizyon Üniversitesinde etkinlikler gerçekleşti. Üniversitenin PDR bölümünde öğrenim gören öğrencilerinden oluşan Dinamik PDR Kulübünün etkinlikleri çerçevesinde üniversitenin daveti üzerine Türkiye’den gelen Uzman Klinik Psikolog Eda Malkav’ın konuşmacı olduğu iki gün konferanslar gerçekleşti.

25 Mart Pazartesi günü Uluslararası Vizyon Üniversitesi PDR Fakultesi öğrencilerine “Teoriden Pratiğe Doğru Psikoterapi, İlk Seans ve Psikoterapide Kullanılan Ölçekler” konulu bir seminer verdi. PDR Fakültesi öğrencileri dışında diğer bölümlerden öğrencilerin ve üniversite hocalarının katılım sağladığı seminere ilgi yoğundu
26 Mart Salı günü ise etkinlikler üniversitenin konferans salonunda yine Uzman Klinik Psikolog Eda Malkav’ın “ Kaygı ve Stresi Nasıl Önleriz “ konulu konferansıyla devam etti. Konu hakkında bilgilendirmenin yanında uygulama da uyarlanan konferansta katılımcılar uygulamaya ayak uydurarak faydalı ve keyifli zaman geçirmiş oldular.
Konferansta Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl Hoca, rektör yardımcıları, üniversite hocaları ve öğrencileri hazır bulundular.
Konferansın sonunda Uzman Klinik Psikolog Eda Malkav’a Uluslararası Vizyon Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Kalina Sotiroska İvanoska plaket takdim etti.
Ayşenur Dursun Gostivar Makedonya


Yorumlar