KAFKASSAM – Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ViRÜSÜN BÜYÜĞÜ HEYBEDE

ViRÜSÜN BÜYÜĞÜ HEYBEDE

Kafkassam Editör Kafkassam Editör - - 5 dk okuma süresi
298 0

1990’lı yıllarda başlayan Küreselleşme – Yeni Dünya Düzeni’nin hangi safhasındayız? Siyasette hiçbir şeyin tesadüfi olmadığını biliyoruz. Bu anlamda, virüsün, küresel bir komplo olduğunu düşündürüyor. Örneğin; yeni eğitim sistemi, 5G, evden çalışmak vb. uygulamalarla, yıllardır hedeflenen şey, virüsle uygulamaya geçiliyor hissini uyandırıyor. Yaşanılan süreç, adeta bir tatbikat gibi. 5G teknolojisiyle kontrol altına alınacak ülkelerin ekonomileri, üretim şekillerinin değişecek olması ve işsizliğin artacak olmasıyla, bir anlamda insan sayısının azaltılması da ihmal edilmemiş.

Bir devrim yaşanıyor. Fransız aydınlanma devrimi gibi bir devrim. Nasıl her devrim bir öncekini yıkarsa küreselci bu devrim ile de Avrupalılık yıkılıyor. Fransız devriminin ilkeleri bir bir yerinde sökülüp atılıyor. 200 yıllık hikayemizi kısaca şöyle özetleyebiliriz. Ülke işgal edip dünyayı sömürmenin (modernizmin) çok masraflı olduğunu gören sömürgeciler bunun yerine kendilerini dinleyecek yöneticiler bırakarak ulus devletler bıraktılar. Artık asker bulundurmak bölge sıkıntıları ile ilgilenmek gerekmiyordu. Şimdi sömürgeci şirketler ulus devletin de çok masraflı olduğuna karar verdiler. Şimdi de ulus devletlerden tasarruf etmek istiyorlar. İşçilerin çocukları okula gidecek diye zenginlerin vergi vermesine ne gerek var? (TV den eğitim) Ülkeler arası para transferi kontrolüne ne gerek var? (Blockchain, bitcoin) Fabrikalarda binlerce işçi çalıştırıp maaş, sgk ödemeye ne gerek var? (Endüstri 4.0) Büyük büyük(!) 3+1 evlerde kalan ailelere ne gerek var? (Queer teori, lgbt, küçük evler) Yeni devrim için çok iyi hazırlandılar. Ama ateşleyici bir unsur gerekiyordu. Bütün dünyada aydınlanma devriminin insanlara sağladığı hakları bir bir elinden alacak olan teorileri hayata geçirmek için. İnsanları eve kapatıp herkesi ikna edip sistemi değiştirecek sihirli bir çözüm. Bunu olağanüstü başarılı bir yöntem ile başlattılar. Bir virüs. Abartıldıkça abartılan, korku salan, masalsı bir virüs. Şimdiden çok şeye ikna olduk ve pek çok şeye de ikna olmaya hazırız. Küresel Kapitalist düzen için insan, sadece bir sayıdır. Düzen, isyanın ayak seslerinin yükseldiği bir dönemde, virüs sayesinde mutasyona uğrayarak devam etmenin bir yolunu bulmuştur. Mutlu kölelerin düzene uymaktan başka çaresi de yok. Şimdi işimiz tuzak kurucuların en büyüğüne kaldı, yani Allah’a!

Küreselcilik Devrimi Tarihi
(Algı Operasyonları)

2016 – “Bu sene grip biraz sert geçiyor”
2017 – “Bu sene grip biraz sert geçiyor”
2018 – “Bu sene de grip biraz sert geçiyor”
2019 – “Bu senelerde grip biraz sert geçiyor”
2020 – “Hepimiz öleceğiz, caddelere kan kusacağız, evden çıkmayın, selamlaşmayın, camileri kitleyin, okullar kapansın, sokağa çıkanın yüzüne tükürün”
2021 – “Ateş ölçer çip takın takmayanı taşlayın”
2022 – “Okullar örgün eğitime hiç dönmesin, fabrikalarda insan değil robotlar çalışsın”
2023 – “Aile yaşamı virüs yayılma hızını çok artırıyor, mümkün olduğu kadar ayrı yaşansın”
2024 – “Evliliğe ne gerek var”
2025 – “Virüse dayanıklı olmayan genlerin üremesi izne bağlansın”
2026 – “Kağıt para kullanımı yasaklansın”
2027 – “Blockchain den başka değişim aracı kullanılmasın”
2028 – “Zayıf genler doğal seleksiyona bırakılsın sağlık sistemi gereksiz masraf yapmasın”
.
.
Hamza Bulut

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir