KAFKASSAM – Kafkasya Stratejik Araştırmalar Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TDP: “HER YERDEYİZ…SİZİNLEYİZ”

TDP: “HER YERDEYİZ…SİZİNLEYİZ”

Kafkassam Editör Kafkassam Editör - - 2 dk okuma süresi
325 0

Türk Demokratik Partisi 07 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirdiği Merkez Meclis toplantısında 2021 Yerel Seçimler stratejisini belirledi.
TDP Merkez Meclis kararı doğrultusunda 17 Ekimde gerçekleşecek olan seçimlerde 5 Belediye Başkan Adayı, 18 Belediyede kendi Konsey Üyesi Adayları listeleri ve 9 Belediyede Koalisyon ortak listeleri ile seçimlere katılma kararını almıştır.
Uzun bir dönemdir şubelerimiz ile yapmış olduğumuz istişareler ve üyelerimizden gelen destek ve öneriler neticesinde, nihai Belediye Başkan adaylarımız ve Belediye Konsey Üye listelerimiz, Merkez Meclis üyelerimiz tarafından takdirle karşılandı ve adaylık teklifleri kabul edildi.
Adaylık listelerinin en son teslim edilmesi gereken 11 Eylül 2021 tarihine kadar yetkili temsilcilerimiz Belediye Seçim Komisyonlarına gerekli evrakları teslim edeceklerdir.
Adaylık başvurularımızın teyit edilmesi ile 13.09.2021 (Pazartesi) saat 13:00’te Üsküp DoubleTree by Hilton otelinde aday tanıtım programımız düzenlenecektir.
Almış olduğumuz bu önemli kararın ülkemizde yaşayan tüm soydaşlarımıza hayırlı,uğurlu olmasını diler, seçimlerde yarışacak olan tüm adaylarımıza başarılar diler, halkımıza nice nice hizmetlerde bulunmalarını temenni ederiz.
Makedonya Türklerinin 30 yıllık yegane sesi ve temsilcisi olan Türk Demokratik Partimizin soydaşımızın yaşadığı her bölgeye ulaşma ve hizmet götürme amacı ve gayesi bakidir ve hep öyle olacaktır.
Gayret bizden,takdir Allahtan.
Saygılarımızla,
TDP Basın Dairesi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir