ПОЧЕМУ НИКТО НЕ ГОВОРИТ О ПРАВЕ НА САМООПРЕДЕЛЕНИИ НАРОДОВ, ИЗГНАННЫХ ИЗ АРМЕНИИ В 1987-90 г.г.?

KNESSET’İN SAVAŞ AÇMA YETKİSİ VE GÜVENLİKLEŞTİRME TEORİSİ KAPSAMINDA BİR İNCELEME: İRAN

Türkiye uyumasın ABD Pasifik’i Çine Bıraktı!

May, Macron ve Merkel İran’ı görüştü

Şehitlerin anısına yarış yapıldı

Azerbaycan 17 Nisan 2016
502

Şehitlerin anısına yarış yapıldı
image
“Sevinçli Umutlar” gençlerin inkisafına destek sosyal birliğinin organizasyonu ve Umid.Az formunun çalışanları şehitlerin anısına Fuzuli ilçesinde öğrenciler arasında “Bilgi yarişi” adlı proje gerçekleştirdi.

Projenin amacı sınır bölgesinde bulunan gençlere destek ve onlara motivasya vermek idi.
Yarış 3 aşamadan oluşan oldu.layihədə yer tutan məkətəblilərə tahtası, telefon, fotoaaparat ve Azersun şirketi verdyi hediyeler takdim olundu.xatırladaq projede tertip edilen soruları riyaziyat mekanik inustitunun uzmanı Lale Aliyeva tertip etti.

Etkinliği gençlik örgütü başkanı Sevinç Əliyava açarak onlara destek olan herkese, bizzat Fuzuli ilçe icra hakimiyəti’nın başkanı Ali öğretmene teşekkür bidlirib.daha sonra Umid.Az formunun başkanı İrina Eyyubzadəyə verilib.füzuli ilçe eğitim şöbəsinindən Clara hanım ve Kültür evinin başkanı Elman Aliyev de gelen misafirlere teşekkür ettiler.
Etkinlik katılımcıları, örgüt ve forumun çalışanları Horadiz’i bulunan N sayılı askeri birlikte askerlerle de görüşüblər.qonaqlar şehit Elnur Əliyeivin ailesini de ziyaret etti, şehidin ailesi ile yakından tanıştılar. Samir aslan bakü

Yorumlar