“GECİKEN ADALET, ADALET DEĞİLDİR.” AZERBAYCANLI İŞADAMI MÜBARİZ MANSİMOV GURBANOĞLU’ NUN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR!

Riyad-Tahran gerginliği ve Washington’ın politikası

KUZEY OSETYA’NIN SOSYAL TESİSLERİN İNŞASI İÇİN 8,8 MiLYAR RUBLE AYRILACAK

15 Temmuz Darbesi ve Türkiye Medyası

Rus televizyon: O gece NATO neden Erdoğan’a yönelik olası suikasta göz yumdu

Gündem 20 Ağustos 2018
244

Resmi Rossiya 1 kanalı 15 Temmuz gecesini hatırlatıp “15 Temmuz gecesi NATO neden Erdoğan’a yönelik olası suikasta göz yumdu? “diye sordu.

15 Temmuz gecesi, İncirlik üssünden kalkan uçaklardan birinin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uçağına yaklaştığını anlatan Rus televizyon, “Fakat yakıtı bittiği için uçak geri döndü. Uçakların Türk askeri üssü İncirlik’ten kalktığı biliniyor. Burası ABD Hava Kuvvetleri tarafından faal şekilde kullanılmakta.

RUSYA O GECE ELİNDE OLAN BİLGİYİ TÜRKİYE’YE VERDİ

Ortaya şu soru işaret çıkmakta: Neden NATO müttefikleri İncirlik üssünden uçakların izinsiz şekilde kalkması ve olası suikast konusunda Türkiye yönetimini uyarmadı. Buna göz yumdular. Hatta geçici olarak ilişkilerin soğuk olmasına rağmen Rus istihbarat güçleri bu konuda ellerinde olan bilgileri paylaştı. NATO bloku ise sadece ortalıktan kayboldu. Bugün o olayları incelediğimizde bununla bir çok şey ortaya çıkıyor.” şeklinde değerlendirmede bulundu.
foto ahaber
Fuat Safarov kafkassam moskova

Yorumlar