Эльхан Шахиноглу: Утвердив данную резолюцию, Макрон создаст проблемы для самой Франции

Դիմադրական շարժումները և այլախոհությունը ԽՍՀՄ-ում

Abdülhamit’ten Erdoğan Erdoğan’dan Hitler çıkarma operasyonu!

Anglosaksonlar Öcalan’ı piyasaya sürüyor!

Rus siyaset bilimci: Türkiye’ye gidiniz ve Türklerin bize nasıl sıcak olduğunu anlarsınız

Gündem, Rusya, Türkiye 24 Nisan 2018
138


Rusya siyaset bilimci Prof. Dr. Vladimir Kravtsov, Türk halkının Rusya ile iyi ilişkilerden yana olduğunu vurgulayarak, “Türkiye’ye gidiniz ve Türklerin bize nasıl sıcak olduğunu anlarsınız.” dedi.

Rus ulusal NTV televizyonu canlı yayın programında konuşan Kravtsov duygularını şöyle paylaştı: Geçenlerde Türkiye’deydim. İlk kez Rusya ve Türkiye arasında ilişkilerin güzel olduğunu farkettim. Daha önce böyle bir manzarayla karşılaşmadım. İnsanlar bize sıcak. Bugün iki ülke arasında hem siyasi hem de diğer alanlarda ilişkiler gelişmeye devam ediyor. Bizim de bu sürece katkı sağlamamız gerekiyor.

TÜRKİYE KESİNLİKLE S-400 FÜZESİNİ ALACAK

Türkiye’nin bizim S-400 füze sistemini alacağından eminim. Türkiye kesinlikle bu füzeyi alacak. Türk televizyon kanallarında Rus silahları ve askeri teknolojisi sürekli gösteriliyor. Türkiye’de bizim silahlara büyük bir ilgi var. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Rus askeri teknolojisine ilgi duyuyor. Genel olarak şunu söylemek istiyorum: Türkiye’ye gidiniz ve Türklerin bize nasıl sıcak olduğunu anlarsınız.”
Fuat Safarov kafkassam moskova

Yorumlar