Eşcinselleri IŞİD değil ABD katletti!

Koronavirüs ittifakları mı kuruluyor

FIRATIN ŞƏRQİ KİMƏ QİSMƏT OLACAQ?

C.I.A. başkanı Gina Cheri Haspel Türkiye’yi biliyor mu?

Putin ziyaret ettiği başhekimde coronavirüs

Gündem 31 Mart 2020
67

Kafkassam olarak Rusya’daki gelişmeleri takip ediyor ve sürekli siz okuyucularınıza aktarıyoruz. https://kafkassam.com/putine-koronavirus-operasyonu-mu.html Yazınızda Putin’e koronavirüs operasyonu mu diye sormuştuk. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in 24 Mart’ta ziyaret ettiği Moskova Bölgesi’ne bağlı Kommunarka kentindeki 40 no’lu hastanenin başhekiminde yeni tip koronavirüs (kovid-19) tespit edildi.
Putin, geçen hafta Moskova Bölgesi’ne bağlı Kommunarka kentine giderek koronavirüs hastalarının tedavi edildiği 40 no’lu hastaneyi ziyaret etmişti. Rus liderin bu ziyaret sırasında bir araya geldiği başhekim Denis Protsenko’ya Kovid-19 tanısı koyulduğu açıklandı.

Rus devlet televizyonu Rossiya 24’ün son dakika olarak geçtiği haberde Protsenko’nun Kovid-19’a yakalandığı ve hastanede özel ek önlemler alınabileceği kaydedildi.

‘Putin’e düzenli olarak test yapılıyor, her şey yolunda’

Protsenko’ya tanı koyulduğuna dair haberlerin medyaya yansımasının ardından Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov’dan bir açıklama geldi.

Peskov, Putin’e düzenli olarak koronavirüs testleri yapıldığını ve her şeyin yolunda olduğunu ifade etti.

Rus lider, hastane ziyareti sırasında giydiği sarı tulumla dikkatleri üzerine çekmişti. Putin’e bilgi veren Protsenko, hastanenin Avrupa standartlarında olduğunun altını çizmişti.

Yorumlar