Hakkâniyet Hâkanlığı: “TANRI SENİ ADALET İÇİN BURAYA DİKTİ”

Türkiye’yi Avrasya’dan Atlantik rotasına çeviremediler!

TÜRK AKADEMİSİ 2021 YILINI “ALİ ŞİR NEVAYÎ YILI” İLAN ETTİ

Ermeni Milli Partileri Arası İlişkiler ve Sovyet Ermenistan (1920-1923)

Giresun Üniversitesi rektörü Prof Dr Cevdet Coşkun yazdı Zeytin Dalı Harekatı:

Gündem 23 Ocak 2018
345
MAKEDONYA'DA SINAVSIZ ÜNİVERSİTE

Hudut güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak amacıyla Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriye’nin Afrin bölgesinde yaşayan Kürt, Türkmen ve Arap kardeşlerimizi baskı altında bırakan PYD, PKK ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek için Zeytin Dalı Harekatı adıyla bir harekat gerçekleştirmektedir. Harekat çerçevesinde TSK’ya bağlı Türk savaş uçakları havadan belirlenen hedefleri vururken Kara Kuvvetleri Unsurları da Özgür Suriye Ordusu eşliğinde Afrin Bölgesinde belirlenen hedeflere yönelmişlerdir.

Ordumuzun Türkiye’nin uluslararası hukuktan doğan hakkını kullanmak üzer başlatmış olduğu harekata katılan mehmetçiğimizin geçmişte olduğu gibi bu gün de yanındayız. Yüce Rabbimiz, çıkmış oldukları bu kutsal mücadeleye katılan ordumuzun kahraman askerlerinin yâr ve yardımcısı olsun. Allah devletimizi, milletimizi ve vatanımızı her türlü kötülüklerden ve şerlerden korusun, ordumuzu muzaffer eylesin.

Mehmetçiğimizi harekete geçiren başta başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Sayın Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, Muhalefet Partisi Genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere bütün General ve subaylarımızı (Mehmetçiğimizi) cesaret ve basiretlerinden dolayı tebrik ediyor, düşmanlarımıza karşı atacakları her adımda yanında ve destekçisi olduğumuzu beyan ediyorum.

Yorumlar