Despite stimulus efforts, many Armenian workers fall through the cracks

İran seçimlerinde ‘reformcular’ önde

Хасан Октай: «Удручающим фактом является то, что он ранее занимал пост заместителя главы МВД Турции»

Azerbaycan-Ermenistan Çatışmasında Gürcistan’ın Mecbur Tarafsızlığı

Azerbaycan eski miletvekili, Gence olaylarıyla ilgili provokasyonlar konusunda uyardı

Azerbaycan 7 Temmuz 2018
128

Azerbaycan parlamentosunun eski vekillerinden Aydın Abbasov, Azerbaycan’ın Gence kentinde yaşanan son olaylarla ilgili sosyal ağlarda yapılan provokasyonlar konusunda uyarıda bulundu.
Kendi sosyal ağ sayfasında açıklama yapan Abbasov konuyla ilgili şunları ifade etti: “Saygıdeğer Genceliler! Son zamanlarda sosyal ağlarda Gence kentiyle ilgili provokasyon içerikli yayınlar yazılıyor! Kimliği belirsiz cep telefonlarından mesaj olarak paylaşımlar yapılıyor ve sosyal ağlardaki mesaj sistemleri de bu şekilde kullanılıyor.
Saygıdeğer Genceliler! Tam şekilde eminim ki devletimize karşı yapılan herhangi bir yasadışı ve provokasyon içerikli çağrılar baş tutmayacak!
Gence halkı her zaman devletin çıkarlarını korudu ve korumaya devam edecek! Genceliler vatanımızı hedef alan olumsuz adımları önlemiş ve önlemeye devam edecektir!”
Aile, çocuk sevgisi kavramının Gence halkı için her zaman mukaddes ve önemli faktör olduğuna işaret eden Abbasov, “Tam şekilde eminim ki akılsız ve Gence kentiyle hiç alakası olmayan insanlar bu çirkin amaçlarına ulaşamayacaktır! Tanrı devletimizi ve milletimizi korusun!” dedi.

Fuat Safarov kafkassam moskova

Yorumlar